Znajdź firmę z nami

Teraz to proste!

Z.U.P.H LINEX - Zawiesia linowe, Zawiesia łańcuchowe, Zawiesia pasowe, Pasy Transportowe ,Łańcuchy z napinaczami

Adres
Gerberowa 27
Lokalizacja
wielkopolskie / poznański / Poznań / Dopiewo
Godziny otwarcia biura
Od poniedziałku do piątku: 08.00 -16.00 Sobota 08:00 - 14:00
Numery telefonów

616773027
Dodatkowe kontakty: 501 536 597

linex
  • Wizytówka
  • Mapa dojazdu
  • Galeria
Firma LINEX od ponad 20 lat zajmuje się wytwarzaniem zawiesi.

W naszej ofercie znajdują się :
_ haki kulowe
– zawiesie łańcuchowe
– zawiesia linowe
– zawiesia pasowe
– zawiesia wężowe
– zawiesia z uchwytami do podnoszenia kręgów betonowych
– zawiesia oraz liny do wciągarek i żurawików ze stali kawasoodpornej AISI 316
– łańcuchy z napinaczami łańcuchowymi służące do zabezpieczenia transportowanych ładunków oraz maszyn
– pasy napinające wraz z klamrami mające zastosowanie przy zabezpieczaniu transportowanych ładunków o mniejszej masie
– uchwyty po podnoszenia blach w pionie i poziomie
– pętle transportowe do podnoszenia elementów i półfabrykatów betonowych
– ręczne wciągniki łańcuchowe
– uchwyty nasuwane na widły wózków oraz ładowarek wyposażone w haki

Prowadzimy także sprzedaż komponentów do zawiesi : haków , szakli , lin , łańcuchów , złączek łańcuchowych , ogniw.

Zawiesia łańcuchowe są obecnie najbardziej popularnymi zawiesiami wykorzystywanymi przy wszelkich pracach związanych z podnoszeniem ładunków. Charakteryzuje je duża wytrzymałość , niewielki rozmiary , możliwość regulacji długości poprzez zastosowanie haków lub pazurów skracających oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne . Zawiesia łańcuchowe są łatwe w naprawie , ponieważ stosunkowo łatwo można wymienić komponenty zawiesia : haki , poszczególne cięgna lub złączki.

Zawiesia linowe wytwarzamy w wersji zaciskanej tulejami aluminiowymi ( typ F) lub w wersji zaplatanej ( typ S ). W naszej ofercie posiadamy również zaplatane zawiesia o obwodzie zamkniętym – typ Groomet .

Zawiesia pasowe oraz zawiesia wężowe są szyte w naszej firmie, nie jest to import. Szyjemy zawiesia płaskie z uchami , zawiesia wielocięgnowe , zawiesia pasowo-łańcuchowe, zawiesia nietypowe, na przykład z zakończone większymi ogniwami lub hakami.

Zawiesia z uchwytami do kręgów betonowych – są to zawiesia łańcuchowe zakończone uchwytami do podnoszenia kręgów betonowych. Produkujemy chwytaki z możliwością regulacji ramienia do kręgów o grubości ściany od 8 do 23 cm , oraz od 4 do 14 cm . Wytwarzane przez nas uchwyty do kręgów betonowych charakteryzują się niewielką masą w porównaniu od innych chwytaków dostępnych na rynku.

Zawiesia oraz liny do wciągarek i żurawików w całości wytwarzane ze stali kwasoodpornej AISI 316 mają zastosowanie w przemyśle spożywczym , biogazowniach oraz oczyszczalniach ścieków.

Łańcuchy z napinaczami oraz pasy napinające z klamrami mają zastosowanie przy transporcie ładunków na przyczepach oraz naczepach. Produkowane przez nas zestawy napinające łańcuchowe lub pasowe spełniają wszystkie unijne normy i od wielu lat są wykorzystywane przez firmy zajmujące się transportem ładunków zarówno na terenie Polski jak i Europy.

Pętle transportowe są wykonane z liny stalowej o średnicy dostosowanej do wartości DOR pętli oraz sworznia z gwintem okrągłym lub stożkowym . Pętle transportowe można wkręcać w kotwy znajdujące się na przykład w dennicach lub innych elementach betonowych. Charakteryzują się małymi rozmiarami i niską ceną .

Uchwyty nasuwane na widły ładowarek oraz wózków. Uchwyty są wykonywane na indywidualne zamówienie klienta , według podanych przez niego rozmiarów wideł , na które ma być nałożony uchwyt oraz oczekiwań klienta co do udźwigu oraz rodzaju zastosowanego haka lub haków – hak obrotowy lub hak z uchem albo widłowy z odcinkiem łańcucha.
  • linex-1.jpg
  • linex-2.jpg
  • linex-33.jpg
  • linex-4.jpg