Znajdź firmę z nami

Teraz to proste!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Ochnio-Pawluczuk

Adres
ul. ks. bpa Świrskiego 14,
Lokalizacja
Godziny otwarcia biura
Poniedziałek - Piątek 8:00-15:00
Numery telefonów

507 795 067

ochnio
  • Wizytówka
  • Mapa dojazdu
  • Galeria
Profesjonalne usługi prawne.
Świadczę kompleksowe i profesjonalne usługi prawne. Zajmuję się prawem cywilnym, a także rodzinnym i opiekuńczym i karnym. Działam jako pełnomocnik procesowy, a w sprawach karnych jako obrońca. Przygotowuję pozwy, wnioski, pisma procesowe, opinie prawne oraz umowy.

Prawo cywilne
Prowadzę sprawy spadkowe, w tym o nabycie bądź odrzucenie spadku, a także o jego dział i zachowek dodatkowo sprawy o zapłatę odszkodowania, zadośćuczynienia a także postępowania egzekucyjnego.

Prawo rodzinne i opiekuńcze
Prowadzę sprawy rozwodowe, o separację, o przyznanie i ustalenie wysokości alimentów, także o podział majątku. Ponadto prowadzę sprawy o wykonywanie władzy rodzicielskiej, ustalenie kontaktów z małoletnimi.

Prawo gospodarcze
Udzielam porad prawnych w zakresie prawa gospodarczego. Zapraszam do mojej Kancelarii właścicieli firm małych i dużych, przedsiębiorców i właścicieli spółek. Zapewniam opiekę prawną w zakresie prawa upadłościowego i postępowań likwidacyjnych.

Prawo karne
Reprezentuję Klientów w zakresie prawa karnego, oraz prawa wykroczeń. Udzielam porad na każdym etapie postępowania przygotowawczego i sądowego, a także egzekucyjnego. Reprezentuję Klientów także przed Sądami, urzędami, organami ścigania, w tym przed Policją i Prokuraturą.

Zawód adwokata wykonuję w oparciu o kodeks etyki zawodowej, działam w ramach obowiązującego prawa Zapewniam pełną dyskrecję i zaangażowanie. W zależności od potrzeby prowadzę mediacje i negocjacje.