Znajdź firmę z nami

Teraz to proste!

FHU GRAŻYNA KACZMAREK Sklep Fabryczny KEGEL-BŁAŻUSIAK

Adres
ul. Promienista 85 a, Poznań
Lokalizacja
wielkopolskie / Poznań / Poznań / Poznań
Godziny otwarcia biura
Pn-Pt.: 8.00-16.00, So.: 9.00-13.00
Numery telefonów

tel. 61 861 76 13
fax. 61 464 95 23

pkf1.jpg
  • Wizytówka
  • Mapa dojazdu
  • Galeria
Firma Handlowo Usługowa Grażyna Kaczmarek z siedzibą w Poznaniu ul. Promienista 85a, działa na rynku od 1995 roku. Początkowo funkcjonowała jako Autoryzowany Przedstawiciel Firmy Kegel-Błażusiak, a od 2005 roku jako jej oficjalny Partner Handlowy na terenie Miasta Poznania i Województwa Wielkopolskiego.

FHU Grażyna Kaczmarek zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości odzieży roboczej i ochronnej, a także pokrowców i akcesorii samochodowych.

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży gwarantuje wysoką jakość obsługi zarówno przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych. Oferujemy szeroki zakres asortymentów odzieży, która znajduje szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach, takich jak:przemysł, medycyna, gastronomia , oraz profesjonalne sprzątanie.

Kierując się życzeniami klientów związanymi z identyfikacją ich firm wykonujemy usługi hafciarskie, transferowe i sitodrukowe.

Marka Kegel-Błażusiak, którą reprezentujemy utożsamiana jest z produktami najwyższej jakości, dzięki przestrzeganiu najwyższych standardów jakościowych. Tkaniny stosowane do produkcji ubrań odznaczają się dużym komfortem użytkowania oraz trwałością, łącząc zalety bawełny i poliestru. Bawełna stwarza przyjemność noszenia, natomiast poliester wpływa na elegancki wygląd, trwałość i zachowanie koloru. Dzięki tym walorom ubrania nasze są bardzo ekonomiczne i zachowują swoje właściwości nawet po wielokrotnym i częstym praniu. Zastosowanie wysokiej jakości tkanin oraz odpowiedniego zaplecza technologicznego gwarantuje wyjątkową odporność odzieży na ścieranie, rozdarcia oraz odbarwienia, zapewniając ich wysoki standard.

Cechy wszystkich produktów marki Kegel-Błażusiak wpływają na fakt, iż znalazły szerokie uznanie zarówno wśród odbiorców krajowych jak i zagranicznych.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, zapewniając, że każdy klient znajdzie u nas profesjonalną pomoc w doborze odzieży oraz ochrony indywidualnej (obuwie, rękawice, kaski)Kierując się życzeniami klientów związanymi z identyfikacją ich firm wykonujemy usługi hafciarskie, transferowe i sitodrukowe.
  • Logo-COMAU-250-125-px.jpg
  • Logo-COMAU-250-125-px_2.jpg
Blog firmowy