Znajdź firmę z nami

Teraz to proste!

Artom Budownictwo Spółka z o.o.

Adres
ul. Ks. J. Popiełuszki 64/66
Lokalizacja
Tomaszów Mazowiecki / Tomaszów Mazowiecki / Tomaszów Mazowiecki
Godziny otwarcia biura
Numery telefonów

44725 20 52

artom
  • Wizytówka
  • Mapa dojazdu
  • Galeria
Wieloletnie doświadczenie
BUDOWNICTWO
Od 1991 roku świadczymy kompleksowe usługi w zakresie inwestycji budowlanych.
Nasza działalność
Jesteśmy przedsiębiorstwem budowlanym specjalizującym się w generalnym wykonawstwie w zakresie realizacji i remontów obiektów przemysłowych, socjalnych, administracyjnych, oświatowych i sportowych. Wykonujemy również montaż i naprawy sieci i instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, wentylacji oraz klimatyzacji.

Jako generalny wykonawca realizujemy różnorodne projekty obiektów przemysłowych, socjalnych, administracyjnych, oświatowych i sportowych. Dzięki dużemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze gwarantujemy wysoki standard wykonywanych przez nas robót, potwierdzony przez zdobyte certyfikaty, nagrody i wyróżnienia.

INSTALACJE
Nasza działalność obejmuje montaż i naprawy instalacji wodno- kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. Wykonujemy również instalacje elektryczne i teletechniczne w obiektach budowlanych. W ramach naszych usług w tym zakresie oferujemy: doradztwo techniczne, projektowanie i wykonawstwo. Zapewniamy terminowość i wysoką jakość wykonywanych przez nas robót.