Znajdź firmę z nami

Teraz to proste!

Artom Budownictwo Spółka z o.o.

Adres
ul. Ks. J. Popiełuszki 64/66
Lokalizacja
Tomaszów Mazowiecki / Tomaszów Mazowiecki / Tomaszów Mazowiecki
Godziny otwarcia biura
Numery telefonów

44725 20 52

artom
  • Wizytówka
  • Mapa dojazdu
  • Galeria
Wieloletnie doświadczenie

BUDOWNICTWO
Od 1991 roku świadczymy kompleksowe usługi w zakresie inwestycji budowlanych.
Nasza działalność
Jesteśmy przedsiębiorstwem budowlanym specjalizującym się w generalnym wykonawstwie w zakresie realizacji i remontów obiektów przemysłowych, socjalnych, administracyjnych, oświatowych i sportowych. Wykonujemy również montaż i naprawy sieci i instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, wentylacji oraz klimatyzacji.

Jako generalny wykonawca realizujemy różnorodne projekty obiektów przemysłowych, socjalnych, administracyjnych, oświatowych i sportowych. Dzięki dużemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze gwarantujemy wysoki standard wykonywanych przez nas robót, potwierdzony przez zdobyte certyfikaty, nagrody i wyróżnienia.

INSTALACJE
Nasza działalność obejmuje montaż i naprawy instalacji wodno- kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. Wykonujemy również instalacje elektryczne i teletechniczne w obiektach budowlanych. W ramach naszych usług w tym zakresie oferujemy: doradztwo techniczne, projektowanie i wykonawstwo. Zapewniamy terminowość i wysoką jakość wykonywanych przez nas robót.

MATERIAŁY BUDOWLANE
Jako Akcjonariusze Grupy Polskie Składy Budowlane oferujemy materiały budowlane najlepszych, uznanych producentów krajowych i zagranicznych. Bogaty wybór proponowanych materiałów sprawia, że w jednym miejscu możecie zaopatrzyć się Państwo we wszystko, co niezbędne do budowy – od fundamentów, aż po dach. Fachowa kadra naszej firmy pomoże Państwu w doborze optymalnych rozwiązań.

Zakład Spawalniczy
W 2018 roku otworzyliśmy Zakład Spawalniczy, który specjalizuje się w produkcji:
– konstrukcji stalowych w klasie EXC1, EXC2, EXC3 wg PN-EN 1090,
– podkonstrukcji pod maszyny i urządzenia,
– prefabrykatów stalowych,
– innych drobnych konstrukcji.
Zakład posiada odpowiednie kompetencje potwierdzone Certyfikatem Zakładowej Kontroli ProdukcjiUDT oraz wykwalifikowaną kadrę inżynierską i spawaczy z uprawnieniami.
Specjalizujemy się w spawaniu metodami MAG, MMA i gazami technicznymi.